top of page
business-logistic-concept-import-export-concept.jpg

KURUMSAL

20 Yılı Aşkın Süredir Güvenilir Çözüm Ortağı

Herliman Uluslararası Nakliyat İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti. 2002 yılından bugüne müşterilerimize uluslararası taşımacılık, ithalat ve ihracat konusunda hızlı güvenilir sağlam ve dürüstlük ilkesi ile hizmet vermektedir.  Siz değerli müşterilerimizin uluslararası alanda yapmak istediğiniz bütün ticari faaliyetlerinizde ve taşımacılık sektörüne dair her konuda kaliteyi ve güveni vazgeçilmez ilkeler olarak size sunarak birlikte büyümeyi bir vizyon olarak kabul ettik. Birlikte büyümek daha fazla pazarlar edinmek ve en önemlisi sürekliliği sağlamak, temel ilkemiz olmuştur. Profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmet standartlarımızı her zaman optimal düzeyde sizlerin hizmetine sunuyoruz sizlerle tanışmak, uzun yıllar sürecek ticari dostluklar kurmak dileği ile bol kazançlı işler dileriz.

Vizyonumuz

Profesyonel çalışma ekibimizle müşterilerimize hızlı, güvenilir ve zamanında teslimatı esas alarak; siz değerli müşterilerimizle yıllar sürecek dostluklar kurmak ve böylelikle sektörde söz sahibi olmayı vizyon olarak benimsedik

Misyonumuz

Sürekli kendini yenilemeye odaklı, değişen dünya ve hiç durmadan gelişen teknolojilere ayak uydurarak sistemimizi her an güncel tutmak, güvenilirliği temel ilke bilerek, karayolu taşımacılığı sektöründe sadece yük değil, sorumluluk taşıyan bir firma olmaktır.

C.M.R (Yurtdışı Taşıyıcının Sorumluluğu)

CMR sigortası uluslararası karayolu taşımacılığını yapan nakliyat firmalarının yaptıkları taşımalar ile ilgili olarak, taşıyıcının yük sahibine olan sorumluluğunun sınır çerçevesini çizen uluslararası bir anlaşma olan CMR sözleşmesinden kaynaklanan hukiki sorumluluklarını, belirlenen şart ve limitler ile teminat altına alır.

Bu yüzden tüm yükleriniz CMR sigortası ile güvence alınmıştır.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ.

decent.com.tr

Untitled-4.jpg

"Dünya Taşımacılığında
Kıtaları Birleştiriyoruz"

bottom of page